Шановні клієнти!
З 24 лютого по 24 березня наша компанія оголошує кредитні канікули для своїх клієнтів.
У цей період штрафи за несплачені платежі не нараховуватимуться.
Дія кредитних канікул може буде подовжена в залежності від ситуації в Україні.

Бережіть себе і своїх рідних! Віримо в перемогу України!

Довідкова інформація

Загальні питання

 • Чи можливо оформити кредит онлайн і підписати кредитний договір в електронному вигляді?
  Кредитний договір на суму до 40000 підписується онлайн із проходженням верифікації у Системі BankID Національного банку України, понад 40000 - в офісі ReCredit або онлайн в елекронному вигляді із проходженням відеоверифікації
 • Де ми знаходимося?
  м. Київ, вул. Євгена Коновальця 36-Д (Бізнес-центр "Хвиля")
 • Де дізнатися суму для погашення кредиту?
  Зверніться будь ласка в наш колл-центр 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) для консультації або напишіть нам у вайбері (067) 535-92-90
 • Де я можу ознайомитися з кредитним договором?
  Кредитний договір є у відкритому доступі на сайті ReCredit.com.ua в розділі «Про компанію» в підрозділі «Ліцензії та документи»
 • Де я можу ознайомитися з ліцензією?
  Ліцензія є у відкритому доступі на сайті ReCredit.ua в розділі «Про компанію», в підрозділі «Ліцензії та документи»
 • Як довго ми працюємо?
  Компанія зареєстрована в 2017 р.
 • Які умови кредитування?
  Щомісячна комісія - 7,5% від суми кредиту, а також є разова комісія за оформлення кредиту - 7,5% від суми кредиту. На карту ви отримуєте суму з вирахуванням разової комісії. Кредит оформляється без страховки і будь-яких прихованих платежів. Є дострокове погашення кредиту, відсотки ви сплачуєте тільки за фактичний термін користування кредитом.
 • Я заплатив більше за кредитом, наступний платіж можна не платити?
  Згідно кредитного договору та сума, яку ви переплатили, розподіляється по тілу кредиту, якщо не були нараховані відсотки. Тому при настанні дати оплати відсотки за місяць можуть бути не сплачені. Рекомендуємо в день оплати зв'язатися з нами у вайбері (067) 535-92-90 або за телефоном 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) для уточнення.
 • Я втратив екземпляр кредитного договору, що робити?
  Ви можете звернутися в наш колл-центр 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) або написати нам у вайбер (067) 535-92-90, ми надамо копію вашого кредитного договору.
 • Я хочу достроково закрити кредит, які мої дії?
  Для закриття кредиту не потрібно приїжджати в офіс компанії, ви просто оплачуєте залишок звичним способом. Зверніться будь ласка в наш колл-центр 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) або напишіть нам у вайбері (067) 535-92-90, щоб дізнатися залишок по кредиту.