Шановні клієнти!
З 24 лютого по 24 березня наша компанія оголошує кредитні канікули для своїх клієнтів.
У цей період штрафи за несплачені платежі не нараховуватимуться.
Дія кредитних канікул може буде подовжена в залежності від ситуації в Україні.

Бережіть себе і своїх рідних! Віримо в перемогу України!

Присвоєно рейтинг ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» та випускам його облігацій

Присвоєно рейтинг ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» та випускам його облігацій

23 грудня 2021 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийнято рішення присвоїти кредитний рейтинг ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» (ЄДРПОУ 41125531) та випускам облігацій Товариства серій А, В, С, DE на рівні uaВВВ. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Рішення про присвоєння рейтингу було прийнято на основі аналізу: фінансової звітності ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» за дев’ять місяців 2020 та 2021 року, звітності Компанії перед НБУ, звітності емітента цінних паперів, рішень про емісію облігацій Товариства та іншої інформації, що була надана ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» за запитом Агентства.

За результатами рейтингового дослідження можна зробити наступні основні висновки:

1.    ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» є молодою кредитною компанією, яка працює на ринку з 2018 року і спеціалізується на споживчому кредитуванні і пере-кредитуванні фізичних та юридичних осіб. Компанія працює під такими брендами, як MaxiCredit та RеCredit.

2.    Діяльність Товариства в аналізованому періоді була прибутковою, при цьому її фінансові показники істотно виросли. Зокрема, доходи від реалізації продукції ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» за три квартали 2021 року порівняно з аналогічним періодом 2020 року виросли в 4,2 рази до 18,68 млн грн, операційний прибуток збільшився в 2,1 рази до 3,67 млн грн, а фінансові доходи показали приріст в 14,83 рази до 1,71 млн грн.

3.    Впродовж травня 2020 року – жовтня 2021 року ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» здійснило розміщення іменних відсоткових незабезпечених облігацій серій А, В, С, D та E загальною номінальною вартістю 47,5 млн грн. Кошти, отримані від розміщення облігацій, будуть спрямовані на надання фінансових кредитів фізичним та юридичним особам в межах ліцензії фінансової установи. Агентство очікує, що нарощення обсягів бізнесу Товариства сприятиме збільшенню його прибутковості.

4.    ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» надає послуги з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Основними клієнтами Компанії є фізичні особи. Впродовж аналізованого періоду відбулось істотне зростання (в 2,44 рази до 25,43 млн грн) вартості кредитного портфеля Компанії, а кількість діючих договорів збільшилась більше ніж втричі. Кредитний портфель ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» характеризується хорошим рівнем диверсифікації: частка договорів з трьома найбільшим клієнтами станом на 30.09.2021 р. становила всього 1,86%.

5. Засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «КРЕДИТСЕРВІС» є фізичні особи – громадяни України, тому рівень зовнішньої підтримки Товариства Агентство вважає невизначеним, що є традиційним для компаній, чиїми бенефіціарними власниками є фізичні особи. Станом на 30.09.2021р. Товариство мало хороший рівень покриття зобов’язань власним капіталом, який становив 44,25% і виріс порівняно з 30.09.2020 р. на 5,21 п.п. Основним фактором зростання даного показника стало зростання додаткового капіталу в структурі власного капіталу Компанії.

Аналітична служба РА «Експерт-Рейтинг»

Джерело: expert-rating.com